Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Novinka v procedurách

Získali jsme nové přístrojové vybavení určené zejména pro léčbu onemocnění pohybového aparátu.

Prvé dva přístroje-terapeutický laser a velkoplošný zdroj polarizovaného světla využívají k léčbě světelné paprsky, které se liší jen svým fyzikálními vlastnostmi. Léčebné využití obou se velmi vhodně doplňuje a v některých indikacích se i překrývá. Pro své šetrné působení a minimální vedlejší účinky jsou ideální technikou při léčbě dětí. Nejčastěji se světelná terapie využívá při akutních i chronických zánětech šlach a svalů, u čerstvých pooperačních nebo poúrazových jizev nebo jiných poškození kůže, u ekzémů nebo oparů. Třetím přírůstkem je motorová dlaha, zajišťující pasivní pohybovou léčbu kloubů časně po úrazech a operacích, např. náhradách kyčelních a kolenních kloubů. Přístroj provádí rehabilitaci končetiny pomocí vlastního elektrického pohonu dle individuálních potřeb pacienta.

 

TĚHOTENSKÁ  MASÁŽ

S rostoucím bříškem je nadměrně namáhána páteř i okolní svalstvo zejména v křížové oblasti, což má za následek bolesti zad.

Odstraňovat napětí ve svalech v celé oblasti zad a šíje je možné jemnými hmaty, které svalstvo uvolňují a prokrvují.

Těhotenské masáže doporučuje i většina gynekologů.
Nevhodná je masáž pouze pro těhotné ženy do třetího měsíce a při rizikovém těhotenství.

 

DĚTSKÁ  MASÁŽ 

Masáž je vhodná pro předškolní a školní děti (2 – 12 let).

Jedná se o 20 minutovou celkovou klasickou masáž pro děti.

Masáž působí příznivě na svalový, oběhový a lymfatický systém, stimuluje krevní oběh, ovlivňuje činnost orgánů a rozvoj tkání.

Dítě se naučí relaxovat a soustředit se.

Může se praktikovat jak u zdravých, tak i u handicapovaných dětí či dětí, které trpí specifickými poruchami učení.

Působí preventivně i léčebně.

 

Účinky dětské masáže

  • zklidnění hyperaktivních dětí - učí se relaxovat, soustředit, lépe usínají
  • vynikající účinky má masáž na trávení - vhodně stimuluje střeva ke správné peristaltice, účinně bojuje s novorozeneckou kolikou, podporuje zažívání i u větších dětí
  • posílení imunity, podpora lymfatického systému, správného dýchání, krevního zásobení, děti jsou díky pravidelným masážím zdravější a méně náchylné k nemocem
  • vliv na svalstvo - jeho zpevnění nebo uvolnění + lepší koordinace pohybů, správné držení těla, zlepšení jemné motoriky
  • pomáhají zvládnout potíže v rodině (rozchody, rozvody, úmrtí v rodině), pozitivně ovlivňují zvýšenou úzkostlivost a přecitlivělost dětí (děti, které špatně zvládají změny, např. nástup do školky, školy, stěhování atd.)
  • zlepšení stavu vysušené pokožky

Přísadová koupel

probíhá ve speciální vaně napuštěné vodou o teplotě přibližně 35-37°C, ve které jsou rozpuštěny různé minerální soli nebo aromatické silice. Druh přísady se volí podle požadovaného efektu, převážně se jedná o uvolňující a relaxační účinky.

Anticelulitidní masáž bez zábalu

Masáž provádíme na břichu, hýždích, dolních končetinách - zepředu i zezadu s důrazem na stehna. Jedná se o kombinaci lymfatických a speciálních proticelulitidových hmatů za účelem působit na tukové buňky v podkoží a stimulovat podkožní struktury k lepšímu podkožnímu metabolismu a zlepšení odtoku toxických látek. Tato masáž se provádí termoaktivním krémem italské výroby, který velmi účinně nabourává tukové polštářky, detoxikuje, aktivuje lymfu a dochází k odplavování usazenin z podkoží, které způsobují nevzhledné hrbolky. Již po první proceduře ubývají centimetry v objemu a kůže se vyhlazuje.

Anticelulitidní masáž se zábalem

Anticelulitidní zábal a masáž s aplikací ještě účinnějšího přírodního přípravku z řady italské kosmetiky. Jedná se o čtyřsložkový přípravek s perfektivní kombinací účinných látek. Již příprava emulze přímo před aplikací Vás přesvědčí o vysoké profesionalitě a účinek již po první proceduře pocítíte sama - vyhlazení, zmenšení objemu, úžasně jemná pokožka. Opravdu viditelné zlepšení je po absolvování několika procedur - dosáhnete výrazného výsledku ve snížení objemu v centimetrech v pase i přes stehna (samozřejmě záleží na konstituci), zpevnění pokožky, intenzivní pročištění organismu díky aktivaci toku lymfy a rozproudění látkové výměny organický jód - nabourává celulit. uzlíky, mořské řasy - podporují odbourávání uložených tuků a odpadních látek mořská sůl - povzbuzuje látkovou výměnu zázvor a skořice - způsobují thermoefekt intenzivní zahřátí tkáně - projevuje se zčervenáním pokožky, která během 1/2 hod. odezní. Již po prvním ošetření budete spokojeny. Celkový úbytek po proceduře je několik cm. Při každém dalším ošetření dochází k úbytkům objemu. Samozřejmě někdo zareaguje rychleji a úbytky jsou znatelnější zpočátku kůry, někdo ubývá mezi 3 - 4. ošetřením, ale úbytek objemu je u každého. Na tyto procedury je vhodnější přijít osprchovaná, aby se lépe vstřebávaly účinné látky do pokožky. Po masáži je vhodné se několik hodin nesprchovat.

 

Chcete nás kontaktovat?