Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Wellness procedury

Vyberte si z nabídky našich služeb:

Anticelulitidní masáž bez zábalu

Masáž provádíme na břichu, hýždích, dolních končetinách - zepředu i zezadu s důrazem na stehna. Jedná se o kombinaci lymfatických a speciálních proticelulitidových hmatů za účelem působit na tukové buňky v podkoží a stimulovat podkožní struktury k lepšímu podkožnímu metabolismu a zlepšení odtoku toxických látek. Tato masáž se provádí termoaktivním krémem italské výroby, který velmi účinně nabourává tukové polštářky, detoxikuje, aktivuje lymfu a dochází k odplavování usazenin z podkoží, které způsobují nevzhledné hrbolky. Již po první proceduře ubývají centimetry v objemu a kůže se vyhlazuje.

 

Anticelulitidní masáž se zábalem

Anticelulitidní zábal a masáž s aplikací ještě účinnějšího přírodního přípravku z řady italské kosmetiky. Jedná se o čtyřsložkový přípravek s perfektivní kombinací účinných látek. Již příprava emulze přímo před aplikací Vás přesvědčí o vysoké profesionalitě a účinek již po první proceduře pocítíte sama - vyhlazení, zmenšení objemu, úžasně jemná pokožka. Opravdu viditelné zlepšení je po absolvování několika procedur - dosáhnete výrazného výsledku ve snížení objemu v centimetrech v pase i přes stehna (samozřejmě záleží na konstituci), zpevnění pokožky, intenzivní pročištění organismu díky aktivaci toku lymfy a rozproudění látkové výměny organický jód - nabourává celulit. uzlíky, mořské řasy - podporují odbourávání uložených tuků a odpadních látek mořská sůl - povzbuzuje látkovou výměnu zázvor a skořice - způsobují thermoefekt intenzivní zahřátí tkáně - projevuje se zčervenáním pokožky, která během 1/2 hod. odezní. Již po prvním ošetření budete spokojeny. Celkový úbytek po proceduře je několik cm. Při každém dalším ošetření dochází k úbytům objemu. Samozřejmě někdo zareaguje rychleji a úbytky jsou znatelnější zpočátku kůry, někdo ubývá mezi 3 - 4. ošetřením, ale úbytek objemu je u každého. Na tyto procedury je vhodnější přijít osprchovaná, aby se lépe vstřebávaly účinné látky do pokožky. Po masáži je vhodné se několik hodin nesprchovat.

 

Klasická masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži).

 

Baňková masáž

Obdivuhodně šetrná hloubková masáž celého kožního podloží i vnějších svalových tkání. Masáž je velmi příjemná a umožňuje výrazné prokrvení tkáně i na místech, kde díky kontaktu s kostmi není možné provádět jiné druhy masáží (páteř a oblast kolem obratlů, ale i břicho či ramena – tedy všude tam, kde je přímý tlak nepřípustný). Ohřáté baňky různých velikostí se přikládají na tělo. Díky podtlaku, který vznikne rozpínáním teplého vzduchu, se baňka přisaje a vtáhne kůži dovnitř - dané místo se silněji prokrví a působením podtlaku se z těla odsávají škodlivé látky. Málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Použití baněk je různorodé - velmi příjemná je masáž, kdy se přisátou baňkou přejíždějí záda. Již bezprostředně po masáži se může dostavit nečekaná úleva. Používání baněk má dvojí účinek. První, všeobecný, má za důsledek pročištění krve, zlepšení krevního oběhu, regulace a zdokonalení funkce autonomního nervového systému. Druhý účinek masáže – místní – odstraňuje bolest a uvolňuje ztuhlé svaly

 

Aroma masáž

Aromamasáž je nesmírně relaxační procedura, při níž dochází k uvolnění těla i mysli pomocí jemné techniky a směsi  těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních olejů a éterických olejů. Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci.  Přitom řešení máme už od nepaměti ve svých rukou. Doslova. Doteky jsou zázračným prostředkem lidského dorozumívání, mohou konejšit i uklidňovat, léčit naše bolesti a starosti. Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu. Chceme abyste měli z masáže opravdu maximální užitek, proto do ní zapojíme přírodu a léčivé vůně. Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávncivilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Vonné silice působí komplexně a hluboce. Jak působí vůně na náš organizmus? Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji ze všech vjemů. Čichové nervy jsou spojeny přímo s tou částí mozku, která hraje klíčovou roli při spouštění emocionálních reakcí, jakou je radost, náklonnost, zlost, žal či sexuální a erotické naladění. Otisk vůní se ukládá do paměti daleko pevněji než název rostliny. Mozek reaguje na vůně a může vyvolat impulsy, pro naše tělo příznivé, a to i dlouhodobě.  Kromě toho molekuly silic vstupují vdechnutím do plic, a odtud pak do celého těla.

 

Medová masáž

Medová masáž. Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání  kolem páteře. Tyto toxiny se v našem těle usazují vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu. Navíc přes reflexní zóny můžete medovou masáží příznivě ovlivnit i jiné orgány. Dopřejte si tedy trochu detoxikace a regenerace. Pomocí tzv. "pumpovacích" pohybů rukou jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání, především oblasti vzpřimovače páteře. Je proto vhodná zvláště při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin. Po medové masáži se budete cítit jako znovuzrození, Vaše pokožka bude sametově hedvábná. Dopřejte si příjemný relaxační zážitek.

 

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a Maximálního relaxu. Proto je masáž horkými kameny ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých kvalitních lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy (meridiány) v těle. Působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.  Při masáži dochází k aktivování nejen energetických drah v těle, masáž velice blahodárně působí na mysl masírovaného a perfektně uvolňuje ztuhlé svaly, které se po provedené masáži krásně prohřejí a uvolní. Prostřednictvím této masáže do Vás prostoupí nádherné teplo, které sálá z lávových kamenů. Kameny se zahřívají právě na takovou teplotu, aby vydávaly toto příjemné teplo po celou dobu masáže, kdy postupně dochází k jejich obměně v kombinaci s výtečnou masáží. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů dovezených z Havaje nebo Číny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé aniony kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Jsou to čediče vulkanického původu, které vibruji na frekvenci 20-1000 KHz a pulsaci v dlani 2280KHz. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Při masáži horkými kameny se používá špičkových olejů a výtečných masážních technik. Procedura dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Uvolňující účinky této báječné procedury horkými kameny a prohřátí celého těla, na sobě budete sledovat ještě několik dní po masáži.

 

Reflexní masáž plosky nohy

Reflexní masáže neboli Reflexologie. Svoje nohy týráme v úzkých botách, denně je používáme, ale často opomíjíme důkladnou péči o ně. Přitom se v nich nachází malý zázrak! Chodidla jsou totiž jako mikrokosmos, pod kůží se na nich jako hadi svíjejí tisíce jemných nervů, díky kterým Vám lehce můžeme pomoci od bolestí a aktivovat uzdravující síly. Vycházíme z toho, že každá reflexní zóna chodidel je přímo propojena s určitým orgánem, svalem, kloubem nebo nervy. Ošetření je klientovi ušito přímo na míru, podle jeho potíží určíme, který hmat použít. A tak pomocí reflexní terapie lze odstranit bolesti kloubů, zad, hlavy, migrény, poruchy spánku, vyčerpání, ale i alergie. Většině klientů se ihned po masáži viditelně uleví. Neumíme nahradit diagnózu lékaře, ale často díky některým znakům potíže rozpoznáme. Když zaznamenáme nějaké bolestivé místo, je to často upozornění na to, že v těle je něco v nepořádku.

 

Lymfodrenáž manuální

Lymfatická masáž, nazývaná též Lymfodrenáž napomáhá tělu k dokonalá funkci lymfatického (mízního) systému. Tato je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž - ovlivnění mízního systému je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém, a tak podporuje tok lymfy, tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu. Pomáhá odstranit otoky.

V budově Čapek se dále poskytuje:

  • Kosmetika
  • Kosmetické ošetření
  • Pedikúra
  • Manikúra

Při zakoupení Wellnes procedur  nad 500,- Kč dostanete od nás zdarma proceduru – parafínové rukavičky.

 

Chcete nás kontaktovat?