Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Dopravní spojení

Letecky

V případě příletu na Pražské letiště Václava Havla, můžeme zajistit transfer do hotelu. Cesta trvá 90 minut, 120 km.

 

Letiště Karlovy Vary zajišťuje přímé lety:

  • Moskva-Šeremetěvo (SVO)
  • Jekatěrinburg (SVX)
  • Petrohrad-Pulkovo (LED)

 

 

 

Autem

                                                                                                    souřadnice GPS: 50°13'21.486"N, 12°52'11.222"E
Po příjezdu do Karlových Varů sledujte místní směrové tabule "Lázně západ" (černý nápis v bílém poli), po vjezdu do lázeňské zóny za ruským kostelem odbočte vpravo.
 
Vjezd do lázeňského území
 
Lázeňská léčebna Mánes leží v lázeňském území Karlových Varů. Lázeňské území je ohraničeno značkou „Zákaz vjezdu“ a vjezd je možný pouze na základě Povolení k vjezdu. Při rezervovaném pobytu je bez povolení možný vjezd v den nástupu a v den ukončení pobytu. V celém lázeňském území platí zákaz stání (parkovat lze pouze na vyhrazených parkovištích) a nejvyšší povolená rychlost je 30 km/h. Klienti ubytování v LLM si po příjezdu mohou vyžádat na recepci Povolenku k průjezdu lázeňskou zónou.
 
 
Parkování
 
V lázeňském území nelze parkovat mimo vyhrazená parkoviště hotelů a léčeben. Lázeňská léčebna Mánes má k dispozici vlastní parkoviště přímo u objektu. Naši klienti, kteří přijedou osobním vozidlem obdrží na recepci parkovací kartu s číslem parkovacího místa. V případě nesprávného parkování naleznete svůj odtažený osobní automobil na sběrném parkovišti (u stadionu Závodu míru na Západní ulici).

 

Autobusem

Při příjezdu je nejvhodnější vystoupit na zastávce „Tržnice“ a odtud dále pokračovat  autobusem č.4 MHD ve směru Křižíkova až na konečnou.
Městská hromadná doprava  jezdí přibližně každou hodinu.
Aktuální jízdní řády naleznete na www.idos.cz.

Vlakem

Rychlíky od přijíždějí do Karlových Varů na hlavní vlakové nádraží „Horní nádraží“ ze směru Cheb nebo Klášterec n. Ohří. Odtud dále autobusem č. 1 směr Lázně III. nebo autobusem č. 13 směr „Lanovka Imperial“, u Tržnice přestoupit na autobus č. 4 směr Křižíkova na konečnou.
Aktuální jízdní řády naleznete na www.idos.cz.

 


Ubytování v Mánesu


Restaurace a strava


Nabídka služeb


Co a jak léčíme


Lázeňské procedury


Kariéra v Mánesu
 

Chcete nás kontaktovat?