Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Nabídka služeb

RECEPCE

se nachází ve vstupní hale lázeňského domu Mánes I. Je zde zajištěn nepřetržitý 24 hodinový provoz. Můžete zde zakoupit lístky na MHD a drobné zboží.

RESTAURACE MÁNES

Ve spojovací části mezi objekty Čapek a Mánesem I  je k dispozici restaurace s kavárnou a letní terasou s celodenním provozem.

KNIHOVNA

Klientům v léčebně je též k dispozici knihovna s výběrem literatury, časopisů a společenských i počítačových her. Zde si také hosté mohou zarezervovat výlety či vstupenky na kulturní akce.

TĚLOCVIČNA S FITNESS PŘÍSTROJI

V přízemí léčebného domu Eden II se nachází tělocvična, která je vybavena fitness přístroji jako například tanečním simulátorem, retopedy nebo eliptyckým trenažérem.

HERNY

Pro děti našich klientů jsou k dispozici dvě nově vybavené herny umístněné v 1.patře v lázeňském domě Mánes II. a v přízemí lázeňského domu Eden I.

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA


Součástí areálu je Základní a mateřská škola při Lázeňské léčebně s individuální výukou. Děti se zde učí dle požadavků kmenových škol cca 4 hodiny denně.  Kmenové škole je posílán osobní záznam s návrhem klasifikace.

AREÁL MÁNESU

V areálu hotelu je venkovní hřiště, velká trampolína, stolní tenis a stolní fotbálek. Na recepci si lze bezplatně zapůjčit sportovní náčiní a hole na stále oblíbenější Nordic Walking.

KOSMETIKA, MANIKÚRA A PEDIKÚRA

V hotelovém komplexu poskytujeme klientům ošetření pleti, kosmetiku, manikúru a pedikúru. Klienti si mohou výbírat ze široké nabídky léčebných a wellness procedur a zpříjemnit si pobyt v Mánesu.

INTERNET

Naši klienti mohou využít internetovou místnost v budově Mánes I  nebo bezplatné WIFI připojení na pokojích a prostorách hotelů.

PARKOVÁNÍ

Pro hosty je k dispozici parkovací plocha přímo v areálu za 50,-Kč/ den (2 EUR/den).

ZAPŮJČENÍ ŽUPANU

Klienti si mohou zapůjčit župan na recepci. Cena zapůjčení je 40,-Kč za den. Klient platí pouze 3 dny (tj. maximálně 120,-Kč), další dny jsou zdarma. Pokud klient župan ušpiní nebo bude požadovat jeho výměnu, může ho na recepci vyměnit za čistý, ale opět zaplatí výše uvedenou částku.

PRANÍ PRÁDLA

Klient může využít službu praní prádla za 50,-Kč/ 1 praní a nebo praní prádla se sušením za 150,-Kč / 1 praní. Speciální sáčky na prádlo jsou k dispozici na recepci. Na recepci je možné si zapůjčit žehličku.Ubytování v Mánesu


Restaurace a strava


Nabídka služeb


Co a jak léčíme


Lázeňské procedury


Kariéra v Mánesu
 

Chcete nás kontaktovat?