Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Prezentace na veletrzích

ACTIV 55+ v Praze v Letňanech

V dubnu 2017 jsme Lázeňskou léčebnu Mánes prezentovali na veletrhu s novým názvem ACTIV 55+ v Praze v Letňanech. Souběžně zde probíhaly veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL a EkoAuto. Návštěvnost veletrhu byla vysoká. Především v halách určených pro děti a domácí mazlíčky. Návštěvníci našeho stánku se zajímali o aktuální nabídku Speciálních a Týdenních léčebných pobytů, na které jsme poskytovali veletržní slevu 500 Kč. Velký zájem byl o poradenství naší nutriční terapeutky a měření krevního tlaku. Prostřednictvím moderního bioimpedančního přístroje jsme zájemcům prověřili tělesnou skladbu, porovnávali s optimálními hodnotami, doporučovali další nutriční opatření a pomáhali vybrat vhodný léčebný pobyt. Každý, kdo využil naše bezplatné poradenství, získal CERTIFIKÁT svého zdravotního stavu.

Klientům jsme poskytovali informace o nemocech, které se v LLM léčí a o možnosti čerpání lázeňské péče ze zdravotního pojištění. Návštěvníci měli zájem o týdenní léčebné pobyty zaměřené na choroby zažívacího traktu, cukrovky a pohybového aparátu. Tradičně byl velký zájem o Lázeňský pobyt pro seniory, který byl s veletržní slevou velmi výhodný. V rámci veletrhu jsme tento pobyt také přihlásili do soutěže o nejlepší exponát - GRAND PRIX.

 

Náhodné návštěvníky zaujala nabídka ubytování o festivalu, ubytování s domácími mazlíčky, cykloturistiky nebo turistiky po lázeňských lesích a lázeňství ve Varech - spojenou s prohlídkou krásného města.

 

Na stánku také probíhala slosovací soutěž o balíčky Karlovarské kosmetiky. Vylosovaní výherci jsou: F.Tomek, S. Plaubová, E.Kuruczová. Gratulujeme.

 

Veletrhy v roce 2017

  • 22. – 25. 6. 2017 zúčastníme se 8. ročníku výstavy v Lysé nad Labem – Lázeňský veletrh 2017
  • 21. – 23. 9. 2017 zúčastníme se 13. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu v Plzni – ITEP 2017
  • 7. – 10. 12. 2017 zúčastníme se 9. veletrhu dárků, dekorací a spotřebního zboží – STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2017 na výstavišti PVA Letňany Praha


Ubytování v Mánesu


Restaurace a strava


Nabídka služeb


Co a jak léčíme


Lázeňské procedury


Kariéra v Mánesu
 

Chcete nás kontaktovat?