Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Ubytování v Mánesu

Hotel Čapek

nabízí komfortní ubytování, propojena s hlavní budovou spojovacím koridorem, ve kterém se nachází restaurace, disponuje 13-dvoulůžkovými a 1-dvoulůžkovým apartmánem s vlastní koupelnou, WC a fénem, županem, dále disponuje hotelovou kosmetikou, TV se satelitním příjmem, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou, lednicí s minibarem, sejfem a balkonem. V budově je vlastní výtah. V přízemí budovy se nachází ordinace lázeňského lékaře, rozpis procedur, kancelář vedoucí balneoprovozu, masérna a oxygenoterapie. V suterénu budovy je umístěna část balneoprovozu.

Hotel Mánes I

hlavní budova, disponuje 12-dvoulůžkovými, 2-jednolůžkovými pokoji a 2-apartmány s koupelnou, WC a fénem, hotelovou kosmetikou, TV se satelitním příjmem, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou, lednicí s minibarem, balkonem. V budově je centrální výtah. V přízemí budovy se nachází centrální recepce. Stravování je poskytováno v hotelové jídelně, která se nachází v suterénu. Profesionální personál včetně nutričního terapeuta se stará o individuální stravu klientů se širokou nabídkou diet, redukčních programů, vegetariánské stravy. Snídaně probíhá formou bufetu, obědy a večeře menu - výběr z 5-ti jídel.

Hotel Mánes II

nabízí ubytování v kategorii standard, propojena spojovací chodbou s hlavní budovou, disponuje 13-dvoulůžkovými, 11-jednolůžkovými pokoji a 5–trojlůžkovými pokoji s koupelnou, WC, minibarem, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou, balkonem. V budově je centrální výtah do 3 patra.


Možnost i využití levnějšího ubytování se společným příslušenstvím v patře. V přízemí budovy se nachází elektroléčba, masérny a tělocvična. V suterénu budovy je umístěna vodoléčba.

Hotel Eden I


Depandance Eden I. – nabízí ubytování v kategorii economy, disponuje 20-dvoulůžkovými pokoji a 6-třílůžkovými pokoji. Pokoje jsou prostorné, vybavené koupelnou s WC a starým nábytkem. Některé pokoje mají balkon. V budově je centrální výtah.


Nabízíme bezbariérové prostory pro pořádání večírků, seminářů, přednášek, školení, firemních a prezentačních akcí menšího rozměru. K dispozici jsou dvě navzájem propojené místnosti s další možností využití na raut nebo taneční plochu. Kapacita je 50 osob s možností variabilního uspořádání míst k sezení: divadelní, stolové nebo školní uspořádání. Výhodou těchto prostor je samostatný vstup s přilehlým parkovištěm.

Hotel Eden II


slouží k ubytování klientů českých zdravotních pojišťoven - dětských pacientů. Disponuje 3-dvoulůžkovými a 10-třílůžkovými pokoji. Součástí budovy je Základní a mateřská škola při Lázeňské léčebně s individuální výukou. Také se zde nachází velká tělocvična a přístroje na cvičení fitness. Budova má vlastní výtah.Ubytování v Mánesu


Restaurace a strava


Nabídka služeb


Co a jak léčíme


Lázeňské procedury


Kariéra v Mánesu
 

Chcete nás kontaktovat?