Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Pro skupiny

Video

Zázemí a nabídka služeb

RECEPCE

se nachází ve vstupní hale lázeňského domu Mánes I. Je zde zajištěn nepřetržitý 24 hodinový provoz. Můžete zde zakoupit jízdenky MHD a drobné zboží.

RESTAURACE MÁNES

Ve spojovací části mezi zrekonstruovanými objekty Čapek a Mánes I je k dispozici denní restaurace s kavárnou a letní terasou s celodenním provozem.

INTERNET

Naši klienti mohou využít internetovou místnost v budově Mánes I nebo bezplatné WIFI připojení na pokojích.

PARKOVÁNÍ

Pro hosty je k dispozici parkovací plocha přímo v areálu za 50,-Kč/ den.

AREÁL MÁNESU

V areálu hotelu je venkovní hřiště, velká trampolína, stolní tenis a stolní fotbálek. Na recepci si lze bezplatně zapůjčit sportovní náčiní a hole na stále oblíbenější Nordic walking.

Příroda okolí

Vycházky, rozhledny a vyhlídky

Jen málokde mají tak lidé blízko z centra města do lesů jako v Karlových Varech. Zvláště pak z léčebny Mánes, která se nachází v oáze klidu, v blízkosti lesa a lesních stezek, jejíchž síť měří více než 100 km. Pokud se po nich vydáte odměnou je Vám krásný pohled na Karlovy Vary z výšky z několika rozhleden. Nejznámější je Diana na kterou vede i lanová dráha. Dále pak Rozhledna Karla IV, Goethova rozhledna nebo vyhlídky pod Jelením skokem, z Petrovy výšiny či vyhlídka od Třech křížů.

K oblibě karlovarských lesů přispěl způsob léčby Davida Bechera, ve které významnou roli hrály procházky v členitém terénu. O rozkvět lesů se zasloužili i vděční hosté, kteří nechávali postavit v místech s úchvatným výhledem a zajímavým zákoutím altány, lavičky a další romantické stavby.

 

Chcete nás kontaktovat?