Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Školy v přírodě

LÁZEŇSKÁ LÉČEBNA MÁNES nabízí pobyty všeobecně známé pod názvy ŠKOLA V PŘÍRODĚ či LETNÍ ŠKOLA, které jsou vhodné jak pro mateřské a základní, tak pro střední školy a vyšší odborné školy cestovního ruchu.

Léčebna se nachází na okraji města, v bezprostřední blízkosti lesů, děti tak mají jedinečnou možnost k dlouhým vycházkám na zdravém vzduchu po bezmála stokilometrové síti velmi dobře udržovaných a přehledně značených tras.

Do lázeňského centra Karlových Varů k věhlasným termálním pramenům je to od Mánesa slabá čtvrthodinka chůze. Přímo u Mánesa je také zastávka MHD.

V blízkosti léčebny se nachází Sokolský vrch – přírodní  rekreační areál s hřišti na volejbal, fotbal, petanque, apod. K dispozici je programový manažer, který pomáhá zprostředkovat exkurze a výlety do okolí (hrad Loket, zámek Bečov, klášter Teplá, zámek Kynžvart, Horní hrad, Waldsassen apod.) a zdravotní sestra. Vlastní pedagogický personál neposkytujeme.

 

Ubytování:

Budova Eden 1 Economy – dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. V budově je k dispozici učebna a společenská místnost. Nabízíme možnost využívání tělocvičny a fitness přístroje. V případě zájmu zajistíme za poplatek bazén či saunu.

 

Kapacita:

56 lůžek

 

Doprava:

Dopravu si školy zajišťují vlastní.

Stravování je zajištěno v hlavní budově komplexu Mánes, která se nachází přes ulici. V ceně pobytu je zahrnuto jídlo 5x denně (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře), pitný režim. Lze domluvit také individuální dietu (vegetariánskou, bezlepkovou, diabetickou...). V případě výletu zajistíme balíček na cestu.

 

Cena:

Osoby Cena Poznámka
děti 380,-Kč/den při pobytu minimálně 7 dní (6 nocí)
doprovod 450,- Kč/den při pobytu minimálně 7 dní (6 nocí)

Na každých dvanáct (12) dětí má jeden člen pedagogického doprovodu pobyt zdarma, platí pouze lázeňskou taxu ve výši 15 Kč/den.

Délku pobytu lze domluvit individuálně. Pobyt začíná obědem a končí obědem. Při kratším pobytu je cena navýšena o 40 Kč/den.Školy v přírodě


Rekondiční pobyty


Spol. a firemní akce


Zázemí a služby


Cykloturistika
 

Chcete nás kontaktovat?