Akční pobyty Akční pobyty
Akční pobyty

Tipy pro volný čas

Video

Volný čas v Mánesu

RESTAURACE MÁNES

Ve spojovací části mezi nově zrekonstruovanými objekty Čapek a Mánes I je k dispozici denní restaurace s kavárnou a letní terasou s celodenním provozem.

KNIHOVNA

Klientům v léčebně je též k dispozici knihovna s výběrem literatury, časopisů a společenských i počítačových her. Zde si také hosté mohou zarezervovat výlet či vstupenky na kulturní akci.

TĚLOCVIČNA S FITNESS PŘÍSTROJI

V přízemí léčebného domu Eden II se nachází tělocvična, která je vybavena fitness přístroji jako například tanečním simulátorem, rotopedy nebo eliptickým trenažerem.

HERNY

Pro děti našich klientů jsou k dispozici nově vybavené dvě herny umístěné v 1. patře v lázeňském domě Mánes II a v přízemí v lázeňského domu Eden I.

AREÁL MÁNESU

V areálu hotelu je venkovní hřiště, velká trampolína, stolní tenis a stolní fotbálek. Na recepci si lze bezplatně zapůjčit sportovní náčiní a hole na stále oblíbenější Nordic walking.

Aktivity v Karlových Varech

Lázeňská léčebna Mánes se nachází na okraji lázeňského centra v blízkosti lázeňských lesů.
Ve chvílích volna se lze aktivně účastnit kulturního života, které město nabízí. V Karlových Varech je premiérové kino, divadlo, muzea, konají se zde koncerty KSO - nejstaršího symfonického orchestru v Čechách, festivaly, dostihy a pod. V sezóně pořádáme v léčebně oblíbené taneční večery.

 

Chcete nás kontaktovat?